O NAS

EDUKACJA
MUZYKOTERAPIA
ARTETERAPIA

EduMuzArte

CZYLI EDUKACJA + MUZYKOTERAPIA + ARTETERAPIA

„Najważniejsza dla nas jest komunikacja, a kreatywna twórczość ten proces ułatwia. Zamieńmy rywalizację na radość ze wspólnego, twórczego działania.”

„Muzyka jest uniwersalnym środkiem przekazu, metodą porozumiewania się. Jest mową bez słów, mową uczuć, specyficznym językiem, posługującym się niezliczonym bogactwem środków ekspresji, wyrażanych poprzez dźwięki. Muzyka dociera do wnętrza człowieka, rozbudzając jego uczucia i emocje. Jej treść, rozpiętość przekazywanych doznań, wrażeń i uczuć są tak bogate jak rozległa jest amplituda ludzkich afektów”

(Nordoff P, Robbins C,)

Wyróżniają nas przede wszystkim autorskie materiały „szyte na miarę potrzeb”. Jesteśmy autorkami książek i ćwiczeń dla dzieci, komponujemy własną muzykę, gramy, śpiewamy, nagrywamy płyty, współpracujemy z najlepszymi muzykami i twórcami w Polsce. Zależy nam na oryginalności i autorskich scenariuszach, ilustracjach, grafice i muzyce.
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, dlatego prowadzimy również szkolenia, chcąc się podzielić wiedzą i materiałami. Prywatnie jesteśmy przyjaciółkami, więc jest to nasza praca i pasja.

Aleksandra Konieczny

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie pedagogiczne w edukacji muzycznej dzieci i młodzieży, pracując jako nauczyciel muzyki, kształcenia słuchu, fortepianu i emisji głosu.

Alina Adamczyk

Nazywam się Alina Adamczyk, jestem pedagogiem muzyki, muzykoterapeutką i arteterapeutką, a od 2017r właścicielką firmy Edumuzarte edukacja muzykoterapia arteterapia.