O NAS

EDUKACJA

MUZYKOTERAPIA

ARTETERAPIA

EduMuzArte

CZYLI EDUKACJA + MUZYKOTERAPIA + ARTETERAPIA

to nowe miejsce rozwijania własnych pasji muzycznych, plastycznych, spełniania swoich marzeń oraz poznawania siebie i radości ze w wspólnego, twórczego działania.

„Muzyka jest uniwersalnym środkiem przekazu, metodą porozumiewania się. Jest mową bez słów, mową uczuć, specyficznym językiem, posługującym się niezliczonym bogactwem środków ekspresji, wyrażanych poprzez dźwięki. Muzyka dociera do wnętrza człowieka, rozbudzając jego uczucia i emocje. Jej treść, rozpiętość przekazywanych doznań, wrażeń i uczuć są tak bogate jak rozległa jest amplituda ludzkich afektów” (Nordoff P, Robbins C,)

 

„Najważniejsza dla nas jest komunikacja, a kreatywna twórczość ten proces ułatwia. Zamieńmy rywalizację na radość ze wspólnego, twórczego działania.”

Aleksandra Konieczny

Posiadam 14-letnie doświadczenie pedagogiczne w edukacji muzycznej dzieci i młodzieży, pracując jako nauczyciel muzyki, kształcenia słuchu, fortepianu i emisji głosu.

Alina Adamczyk

Nazywam się Alina Adamczyk, jestem pedagogiem muzyki, muzykoterapeutką i arteterapeutką, a od 2017r właścicielką firmy Edumuzarte edukacja muzykoterapia arteterapia. Prywatnie szczęśliwą żoną i mamą 5-letniego Tymona.